Eskişehir çilingir firmamız baba mesleğine uzun yıllar önce başlamış olup günümüzde de mekanik ve elektronik anahtar ve kilitlerin temin edildiği ve bu tarz hizmetlerin verildiği bir firmadır.

Kapıda kalanlar için kapı açma hizmetleri, ev oto çelik kapı ve para kasası çilingir hizmetlerinin yanı sıra arızalananan veya açılmayan anahtar ve kilitlerin değişimi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Başta Eskişehir merkez olarak Tepebaşı Çilingir ve Odunpazarı Çilingir işlerinizde sizlere en kısa sürede ulaşmak için çalışmaktayız. Motorize çilingirlerimiz ile şehrimizin dört bir yanına hizmetimiz vardır. Ortalama hizmet süremiz ve araçlarımız ile varış süresi trafiğin şartlarına bağlı olarak 10 dk ve 45 dk arasında değişmektedir.

Eskişehir çilingir anahtarcı olarak firmamız elektronik otomobil anahtarlarını da iş yerimizdeki cihazlar eşliğinde yapabilmektedir. Yedek çipli immobilizer anahtar ve elektronik kumanda işlerinizde iş yerimize uğrayarak hizmet alabilirsiniz. Otomasyon kapı sistemlerinde kullanılan uzatan kumandaların da satışını yapıyoruz. Pek çok marka ile hizmet veren firmamız uzaktan kapı kumandası ihtiyacınızı karşılamak için çalışmaktadır.

eskişehir çilingir
eskişehir çilingir